Strona główna » O nas

O nas

Szanowni Państwo,

Bar Sass to rodzinna firma, istniejąca już od 1993 roku. Serwujemy naszym Gościom dania tradycyjnej polskiej kuchni, sporządzane tak, by zawsze smakowały jak w domu. Ponieważ nasz pierwszy bar okazał się dużym sukcesem, wkrótce powiększyliśmy go o koleją salę. W 1999 roku otworzyliśmy drugi lokal, zwany przez nas i naszych klientów ,,Małym Barem”. W 2009, wraz z otwarciem najnowszej sali,  poszerzyliśmy ofertę o przyjęcia okolicznościowe. W stylowo urządzonym wnętrzu organizujemy chrzciny, komunie , konsolacje oraz inne uroczystości.

91

W naszym menu znajdują się typowo polskie potrawy, zawsze świeże i pachnące , przygotowane z produktów wysokiej jakości, które zadowolą najbardziej wymagających Klientów. Nasi Goście mają pewność , że smak dań naszej kuchni jest niezmienny, dlatego wracają do nas chętnie od wielu lat. Tym, co wyróżnia nas spośród innych lokali gastronomicznych to przyjazna, niezobowiązująca atmosfera, ciepły wystrój sal oraz miła obsługa. Pomiędzy dwoma Barami Sass znajduje się rozległy parking, co umożliwia swobodne pozostawienie auta, a dla rowerzystów mamy ustawione przed wejściami specjalne stojaki na ich pojazdy. Podczas oczekiwania na obiad Klienci naszego baru mogą poczytać zawsze dostępną w naszych lokalach prasę. Ponieważ naszymi Gośćmi często są rodziny z dziećmi, każda sala wyposażona jest w dziecięcy fotelik umożliwiający maluchom oraz ich rodzicom komfort podczas spożywania posiłku. Codziennie dbamy o to, by nasi Klienci zjedli pyszny , domowy obiad w przyjemnej i spokojnej atmosferze.

                                 Serdecznie zapraszamy do naszego najnowszego lokalu przy ulicy Traktorowej!

Od początku lipca 2012 roku działa Sass Bar przy ulicy Traktorowej 71 ( na rogu ulic Traktorowej i Wareckiej). Poza przepysznym jedzeniem  serwowanym na  miejscu, oferujemy także dowozy na telefon oraz organizację przyjęć okolicznościowych.