Strona główna » Imprezy okolicznościowe – Łódź, ul. Lewa 9

Imprezy okolicznościowe – Łódź, ul. Lewa 9

Przyjęcia okolicznościowe to zazwyczaj chwile w naszym życiu, kiedy chcemy by wszystko wyszło jak najlepiej. Jedzenie powinno być smaczne, lokal czysty i posiadający przyjemna atmosferę oraz miłą obsługę. BAR SASS jest właśnie takim miejsce – miejscem na specjalne okazje.

Imprezy okolicznościowe w mieście Łódź nigdzie nie udają się tak jak w BARZE SASS. Posiadamy specjalnie na tą okazję przygotowaną salę bankietową, a w lokalu zlokalizowanym przy ul. Traktorowej urządzamy dla naszych klientów wszystkie najważniejsze uroczystości jakie mogą się odbywać w gronie rodzinnym – komunie, chrzciny itp.

Obsługiwane przez BAR SASS imprezy okolicznościowe w mieście Łódź mogą być (zależnie od wyboru naszych Gości) uroczystym obiadem zakończonym deserem lub przyjęciem z pełnym menu, w którego skład wchodzą nie tylko dania ciepłe, ale i zakąski dostosowane do gustu klienta.

Nasze wnętrza urządzone ze smakiem i gustem niewątpliwie wzbogaca Państwa ważne uroczystości. Każde imprezy okolicznościowe, w tym i w mieście Łódź, nie może obyć się bez jedzenia. BAR SASS specjalizujący się w tradycyjnej polskiej kuchni ma na tym polu wiele do zaoferowania, w tym np.

۰Bulion z kołdunami,
۰Polędwiczki w sosie grzybowym z kluskami śląskimi i bukietem surówek,
۰Schab ze śliwką,
۰Kurczak z zielonym pieprzem,
۰Kaczka z rodzynkami i migdałami,
۰Pasztet własnej roboty z żurawiną,
۰Roladki z łososia z twarożkiem,
۰Sałatka z kurczaka z ananasem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!